fonksiyoneltipportal.com adresine gittiğinizde sizi böyle bir sayfa karşılayacak. Gerek üstteki (veya cep telefonundan okuyorsanız sağ üst köşedeki) menü işaretinden, gerekse sayfanın alt bölümlerindeki bağlantılardan Fonksiyonel Tıp (f-TIP) kavramıyla ilgili geniş bir bilgi koleksiyonunda gezinebilirsiniz. Umarım okudukça merakınız artar, daha çok zevk alır daha çok okursunuz. 

Günlük yaşamımızdaki alışkanlıklarımız ucuca eklendiğinde yaşamımızın bütününü oluşturur. Aynı zamanda da geleceğimizi ilmek ilmek örer. Sağlığımızı bazen minik, bazen sarsıcı darbelerle etkileyen bu alışkanlıkları Beslenme, Çevre, Hareket, Uyku ve Stres grupları altında sıraladık açıkladık. Yine benzer şekilde etkili olabilen tıbbi Destek kullanımını da listeye ekledik.

Bu konulardaki bilgileri ve tavsiyeleri okuduktan sonra kendinizi değerlendirmek isterseniz "Benim Sayfam" bağlantısına tıklayın. Basit ücretsiz bir üyelik sürecinden sonra, her bölümle ilgili testlere verdiğiniz cevapları kaydedebileceksiniz. Aşağıda gördüğünüz kokpit benzeri monitörde "Sağlığınızın Gidişatını" görsel olarak izleyebileceksiniz. Düzeltilebilecek alışkanlıklarınızı düzettikten sonra, testleri tekrar cevaplandırıp monitörünüzde gelişmelerinizi gözleyebileceksiniz. Daha fazlası da var. Onları da siz keşfedin artık!